שיקום הפה כפיתרון אידיאלי

close-up-of-a-girl-examined-by-two-denti
מוזמנים לקבוע איתנו פגישת ייעוץ, וד"ר נור יעזור לכם להגשים את החלום

שיקום הפה באמצעות שיניים תותבות

כיום, שיניים תותבות אינן מיועדות רק לאנשים מבוגרים או קשישים, כפי שנוטים לחשוב. כיום, צעירים אינם מקפידים על בריאות השיניים שלהם וכתוצאה מכך אף יכולים להגיע למצב בו יצטרכו שיניים תותבות. בין אם זה בגלל תאונה, מחלה, הזנחה, או כל גורם אחר, מטופל יכול להזדקק לשיניים תותבות ויכול לקבל שיניים קבועות, אסתטיות ויפות לא פחות ממה שהיה לו בעבר.

שיניים תותבות נועדו להשלים את השיניים החסרות כשאלו כבר אבדו בעקבות כל מיני סיבות שונות כמו מחלות, תאונות ובעיקר הזנחה גורפת של השיניים במהלך שנים רבות. ניתן להדביק את השיניים התותבות בצורה מקצועית כך שיחליפו בצורה מושלמת וטבעית את השיניים החסרות כאילו לא היו.

שיקום הפה בשלל דרכים שונות

שיקום הפה נועד להענקת שיניים בריאות ואסתטיות יותר למטופל. שיקום הפה כשמו כן הוא, שיקום כללי של כל הפה, החל מסתימות, טיפולי שורש ועד לטיפולים מורכבים יותר כמו השתלות, ניתוחים, גשרים, ועוד.

שיניים הן אחד הדברים החשובים והקריטיים ביותר בגוף האדם, וחשוב לטפל בהם, גם לאחר הזנחה של שנים רבות. תמיד אפשר לטפל, וזו הבשורה הטובה. באור רפואת שיניים מתקדמת נשמח להעניק לכם שיקום וטיפול מלא במינימום כאב עם שירות מקצועי ואדיב.